Auditorium: mageo
Tales of Stupidity, Politics, Terror
Weirdness, Faith & the Occult
wuwej.net, 4chan.org, grimoar.cz, grimoar.sk

[ 1 / 88 ]
CISTIC [ 2022-12-05 00:56 ] kniznica


KNIHOVNIK [ 2022-12-05 00:46 ] kniznica
Ja by som asi celu minulost vymazal, samy HOAX, do <> uz aj ELONovi prepina....

Twitter owner Elon Musk confirmed on Saturday that he does “not have any suicidal thoughts.” The businessman made the remarks while exposing the details of how the social media platform quelled the spread of the Hunter Biden laptop story ahead of the 2020 US presidential election. “If I committed suicide, it’s not real,” Musk stated during a livestream titled “Elon Musk Joins Us Again Live - #TwitterFilesLive Coverage.”

Andrew-Carrington-Hitchcock-The-Synagogue-of-Satan.pdfCISTIC [ 2022-12-03 23:47 ] kniznica
Viktor Tanito Sel jsem dneska do Costco a kupoval English Muffins. Napocitali mi $ 8.99. Tak jim povidam, ze to platit nebudu, ze dam maximalne $ 4.00. Podivali se na me jako na blazna."Ty muffins ale stoji $ 8.99". No ja tomu rozumim, ale proste vam vic jak $ 4.00 nedam, to je muj "price cap". Skoro me vyhodili, odesel jsem domu s prazdnou, budu o hladu, ale jsem pysny, ze me nezlomili. Mozna je vezmu od souseda, za $ 12.00, koupil tam vcera dvoje, ale Costco zkratka takhle primo podporovat odmitam....... a jak je to u vas s ropou?


CISTIC [ 2022-12-03 22:35 ] kniznica
To je challenge! Treba zelene alebo rovno duhove a trvalo udrzatelne IQ a EQ pre vsetkých a v rovnakej výške, ale inej cene! Ked tohto roku dosiahnete -15% svojej debility, buduci rok budete platit uplne rovnako za dalsich -15% a v dalsej patrocnici bude debilita uz skoro uplne na 0% ... po očistení od jadrovej inflácie a v neakej jaskyni samozrejme ... LoL Slovenská debatná asociácia Ok, tady je to poslední dobou pořád na hrane vyjímečného stavu ... Vlada nechtela dvihnout platy zdravotnikum, z celkoveho poctu lekaru 8000 v SR jich 2000 dalo vypoved k 1.12. Vlada zvazovala vyhlaseni vyjimecneho stavu, pri kterem by museli dal pracovat a nereprat ... ceka se dalsi vlna od dalsich odboraru, v lednu referendum o predcasnych volbach a prave probiha boj stare a nove vlady. Jakakoli zaminka nastane do ledna -> vyjimecny stav, a odborare, delniky atd poslou zrejme rovnou na front ... SERU NA TO Krome toho cirkev bude burcovat davy ježíškem , šoroš satanem a žádat po nich naplnení bible ... SERU NA TO Džízus Woskrys l!


KNIHOVNIK [ 2022-11-27 08:51 ] kniznica
Michael Szatmary / Ides MISKO:

Vyrok1: "Ešte som nestretol hejtera, ktorý by robil to, čo ja ale lepšie."

Vyrok2: "Ja ked zacnem vyrabat hajzle, tak ludia prestanu srat."

Radoby komicky hejter co o sebe sice tvrdi ze je standup a komik a zid ... ale vo svojom trapnom videu "nehadz flintu do zida" sa hned v prvej minute sam obuva a zosmiesnuje samotneho Abrahama praotca temer vsetkych nabozenstiev.

No, asi ma prilis plne gule ... a prazdnu hlavu, hehe.


KNIHOMOL [ 2022-11-27 08:27 ] kniznica
Slovenska Debetna Asociacia :)


CISTIC [ 2022-11-27 08:19 ] kniznica
ROZMAHA SA NAM TU TAKYTO NESVAR:
Nielenze nevedia napisat a vysklonovat slovensky slovo "platbe" ale chcu dokonca dost vela a to 30eur za osobu? LoL

Kamaráti a kamarátky,
radi by sme Vás pozvali na Prvý východoslovenský debatný turnaj Slovenskej debatnej ligy, 
ktorý sa uskutoční na Gymnáziu Trebišovská v Košiciach.

Prihlásiť sa môžete tu:
https://forms.office.com/r/tp7E26iicS

Dôležité dátumy sú:
27.11.2022 – zaslanie predbežných počtov účastníkov
3.12.2022 – ukončenie registrácie

V jednej platba za celý klub uhraďte účastnícke poplatky pred turnajom na účet SDA: SK40 1100 0000 0026 6545 5121

Správu pre príjemcu uveďte vo formáte: SV223 + názov klubu

Koľko?
30€ / osobaKNIHOVNIK [ 2022-11-27 06:44 ] kniznica
Kročehlavský - Umění čísti:

Ne každý, kdo má dobré oči — dovede také „viděti“. Malíři a umělci vidí jinak a lépe než lidé, kteří se o umění neinteresují! Louky se nejeví za všech okolností v barvě zelené a duby maluje také někdy malíř modře. Nedostačuje tedy, aby člověk, který chce správně „viděti“, měl toliko zdravé oči, nýbrž také uměleckou schopnost „viděti“, člověk si musí dříve tuto schopnost osvojiti učením a cvikem!

Právě tak jest tomu, chceme-li se naučiti správně čísti. Mnohý, který se ve škole naučil znáti písmena a nyní čte noviny, domnívá se skálopevně, že dovede čísti a když tomu nevěříš, počne ti to dokazovati tím, že čte nahodilý článek v nejkrásnějším pathosu. Ale jestli opravdu dovede „čísti“, toho se vždy ještě nedovíš. On tě toliko přesvědčil, že dovedl vyjádřiti písmena a jich kombinace slovní i větní správnými zvukovými hláskami. Avšak „čtení“ jest ještě něco jiného! Čtení neznamená toliko — porozuměti přibližně smyslu slov podle slovníku, nebo snad dovednost — gramaticky věty analysovati, nýbrž především tomu, co spisovatel svými slovy a větami ti chtěl zprostředkovati. Jedná se tu však o jistotu správného porozumění. Umění čísti vyžaduje především, co možná nejvýše vyvinutou schopnost pocitovou. Musíš míti sám poctivou vůli a schopnost, ponořiti se do myšlenkových pochodů autora (nikoliv do sama sebe) a tak současně býti účastníkem jeho myšlení! Jedná-li se ve spise o věcech každodenních, pak ti nedá mnoho práce vcítiti se do smyslu vět tak, abys jim správně porozuměl.

Těžším však jest přenos myšlenek tištěným slovem, jedná-li se o sdělení, které v přirovnání nebo v podobenství ti má naznačiti smysl tak, abys mu správně porozuměl. Tu jest třeba intensivního vcítění, má-li býti představa čtenářova jasná.

Čím je ti více vzdálena vlastní autorova zkušenost, čím vzdálenější jest jeho přirovnání ke smyslovému světu, tím více musíš hleděti vcítiti se do jeho způsobu vyjádření, chceš-li mu opravdu porozuměti!

Musíš se viděti sám ve své představě na jeho místě a prožíti ve svém vlastním pocitu to, co ti jeho slovo přináší, jak on je sám v sobě poznal. Potom budeš moci o sobě říci, že umíš „čísti“, t. j. čtené duševně prožívati! — A takovéto čtení tě také poučí, neboť přináší s sebou hodnoty. Ale také ti ukáže vnitřní prázdnotu, která jest v některém spisu, z něhož nic nemůže vniknouti do hlubin tvé duše, protože ti podává kamení místo chleba! Málo lidí rozumí dnes umění pravého čtení! Čtení novin toto umění zničilo! Úcta před knihou zmizela! Lidé již nečtou jinak, než letmým kvapem, jímž přelétnou denně svůj ranní list. — Kniha však může býti vystavěna jako budova chrámová, v níž každá hláska tvoří jeden stavební kámen, který nesmí chyběti! Kdo ví dnes ještě něco o magii čtení, v němž v sobě čtenář to, co čte, znovu nechává vyvstati a stává se tak pravým vlastníkem knihy. Věz, že knihou vstupuješ s autorem do duševní spojitosti, a vol proto dobře, s kým chceš do tohoto spojení vstoupiti!

Kniha jest magický prostředek, který v tobě utváří myšlenkové obrazy, podobné těm, které vytvořil jejích autor! Každý z těchto myšlenkových obrazů utváří a přetvořuje tajemným způsobem tvoji duši — formuje ji určitým způsobem! Tak jest tvé čtení činem velmi zodpovědným! Máš čísti jen to, o čem jsi přesvědčen, že myšlenkové obrazy, které se v tobě tvoří při čtení, povyšují tvoji duši k nejvyšší formě!

Nemusí to býti vždy jen vážné věci, které na tebe takto působí! Také humor a satira mohou v tobě vzbuditi božské síly, jichž při formování své duše nesmíš opomíjeti! Ano, jest možné čísti občasně s prospěchem také knihu, jejíž jediná cena spočívá v tom, že tě autor svým líčením dovede napnouti. Netřeba tu hráti úlohu puritána! Čteš-li, čiň tak jako ten, který vědomě prožívá zázrak — aby značky písmen na papíře vytištěné mohly pohnouti tvou vlastní tvůrčí silou tak, že v tobě samém povstávají tytéž myšlenkové obrazy, které kdysi vytvořila jiná duše člověka-spisovatele. Vychovávej se sám k úctě ke slovu! Jedna jediná stránka, v níž každé slovo ve svém největším obsahu ti přišlo do vlastního vědomí, přinese ti více požehnání, než kdybys přečetl nejlepší knihu „jedním dechem“, nevšímaje si vět, natož jednotlivých slov! Teprve, když ses takto naučil čísti, stáváš se jedině vlastníkem knihy! Pak ji teprve dovedeš vpravdě oceniti!

Radím ti: pokus se a čti jednou knihu tímto způsobem! Ovládni se, aby ti nic nemohlo z ní uklouznouti, a pak nebudeš již nikdy čísti jiným způsobem! Je to jen malá námaha vzhledem k zisku, jejž takto docílíš! Pozoruj slova a sílu jejich zformování, aby i to, co je skryto, ti přišlo do vědomí. Umění čísti znamená: — ctíti sám sebe jako čtenáře, aby vše, co čteš, ti přineslo bohaté ovoce, naučil-li ses umění správně čísti!


CISTIC [ 2022-11-26 17:39 ] mageo
https://byznys.hn.cz/c1-67142440-dracik-v-hledacku-policie-majitel-hrackarstvi-siri-dezinformace-a-neni-v-tom-v-ceskem-byznysu-sam


CISTIC [ 2022-11-23 23:18 ] akvatera
Mysl: Až budu mít ve všem jasno a uvidím výsledky, najdu klid. Srdce: Najdi klid, a pak se vše vyjasní a uvidíš výsledky. Mysl: Ale jak najít klid, když to nejde tak, jak chci. Srdce: Zkus mi více naslouchat a já Ti pomůžu najít klid. Pak se může stát, že to všechno může být úplně jinak. Mysl: Tak dobře, pokusím se ti více naslouchat ... Duše: Konečně!


AKVATERA [ 2022-11-23 14:03 ] akvatera
https://www.amazon.com/OUWEE-01AV401-Compatible-Chromebook-SB10J78998/dp/B085PW68BB


AKVATERA [ 2022-11-23 14:01 ] akvatera
https://www.aliexpress.com/item/1005003993519178.html?


CISTIC [ 2022-11-22 04:27 ] internetove radia


AKVATERA [ 2022-11-13 05:26 ] akvatera
test


ANCISTRUS [ 2022-11-13 05:23 ] akvateraRYBA_AKVATERA [ 2022-11-13 04:42 ] akvateraKNIHOVNIK [ 2022-11-05 18:07 ] kniznicaANON [ 2022-11-03 18:55 ] mageo
renewmasters


ANON [ 2022-11-03 18:54 ] mageo
trnewtronics


[ 1 / 88 ]
IP: 69
Users :
2 SPLENDID 91 ANON 1 LUC_FERRY 1 NIWIN_ 3 SASENKA 2 HITLEROVO_LEBKA 1 QANNON 83 CISTIC 1 CNC_PRIMA_NEWS